Ana sayfa Elektronik Aliexpress Elektronik Tavsiye Ürünler 2018

Aliexpress Elektronik Tavsiye Ürünler 2018

2188
0

Aliexpress Tavsiye Ürünler – Sizler için aliexpressten alınabilecek elektronik ürünleri sıraladık.

1. Mouse

 
Ürün Fiyatı  9 Dolar (53 ₺) (Güncel Kur Değeri Otomatik Hesaplanır)
Kargo Ücretsiz
Ürün Açıklaması Oyun fareleri 200 doları bulabiliyor. Ancak, hardcore ya da pro gamer olmadığınız sürece ya da anne-babanız çok zengin değilse değilse, bu farelere o kadar para vermenize gerek yok.  Bunun yerine sana RAJFOO adlı orta derecede tanınmış bir firmadan, 3200DPI hassasiyetle ve 6 programlanabilir düğmeden bir fare takdim edelim.
Ürüne Gitmek İçin Tıklayın

 

 2. Kulaklıklar

 
Ürün Fiyatı  5,6 Dolar (33.1 ₺) (Güncel Kur Değeri Otomatik Hesaplanır)
Kargo Ücretsiz
Ürün Açıklaması Kablosuz su geçirmez kulaklıklar. Verilen sesin kalitesi büyük değil, yine de 5 $ ‘lık fiyatı hesaba katarsak oldukça iyi.
Ürüne Gitmek İçin Tıklayın

 3. Mini Wireless Klavye

 
Ürün Fiyatı  12 Dolar (71 ₺) (Güncel Kur Değeri Otomatik Hesaplanır)
Kargo Ücretsiz
Ürün Açıklaması  Bu klavye  8 metre veya yaklaşık 25 ayaklık bir çalışma aralığına sahip bir USB Bluetooth alıcısı ile birlikte gelir. Bu, ömrünün sonunda touchpad sinyalini kayda değer hale getirecek 2 AAA pil gerektiriyor.Not : Resimdeki gerçek oran değil. Bir konsol kumanda çubuğundan daha büyük değildir.
Ürüne Gitmek İçin Tıklayın

 4. Su Test Çubuğu

 
Ürün Fiyatı  7,5 Dolar (44.4 ₺) (Güncel Kur Değeri Otomatik Hesaplanır)
Kargo Ücretsiz
Ürün Açıklaması   Toplam Çözünmüş Katılar anlamına gelen TDS, su test cihazı, suyun kalitesini belirlemek ve daha fazla saflaştırmaya ihtiyaç duyup duymadığını görmek için kullanılan bir cihazdır. Üç çeşit yabancı maddeyi test edebilir ve burada sadece çözünür tuzlar – kalsiyum ve magnezyum, krom, çinko ve kurşun gibi ağır metal iyonları ve iyonik organik bileşikler – öğe açıklamasından okuyorum. Bu şeyler içme sularında istemediğin bir şey gibi görünüyorsa, bunlardan bir tane al.
Ürüne Gitmek İçin Tıklayın

5. Akıllı Saat

 
Ürün Fiyatı  13 ile 20 Dolar Arası (77 – 118 ₺) (Güncel Kur Değeri Otomatik Hesaplanır) 
Kargo Ücretsiz
Ürün Açıklaması  Her ne kadar büyük firmaların sattığı saatler kadar kaliteli ve özelliklere sahip olmasada bir çok işlemi yapabileceğiniz bir akıllı saat satın alabilirsiniz.
Ürüne Gitmek İçin Tıklayın

6. SUPERLUX HD681

 
Ürün Fiyatı  20 Dolar (118 ₺) (Güncel Kur Değeri Otomatik Hesaplanır)
Kargo Ücretsiz
Ürün Açıklaması  Superlux HD681 kulaklıklar, bu fiyat aralığında AliExpress‘te bulunan en yüksek kaliteli kulaklıklardandır.
Ürüne Gitmek İçin Tıklayın

7. Sata İstasyonu

 
Ürün Fiyatı  20 Dolar (118 ₺) (Güncel Kur Değeri Otomatik Hesaplanır)
Kargo Ücretsiz
Ürün Açıklaması   Fotoğrafçılar, kameramanlar veya çok fazla veri aktarmaya ihtiyaç duyan kişiler için evrensel bir SATA / kart okuyucu yuvası oldukça kullanışlı olabilir. Kimsenin donanımı güvenle kaldırması için zamanı yok, bu yüzden takılı kalmasını ve bu platformu 5 kart okuyucu bağlantı noktası, 2 USB, yanı sıra IDE ve sabit diskler için herhangi bir kapasiteye sahip bağlantı noktaları ile kullanın
Ürüne Gitmek İçin Tıklayın

 8. Su Geçirmez Hoparlör

 
Ürün Fiyatı  24 Dolar (142 ₺) (Güncel Kur Değeri Otomatik Hesaplanır)
Kargo Ücretsiz
Ürün Açıklaması   Evinizi her ne sebeple terk edip plaja ya da başka bir yere gitmeye karar verirseniz su geçirmez bir hoparlör kullanışlı olabilir. Bu IP67, su sıçramasına karşı daha dayanıklı hale getirir, bu yüzden onu suya tamamen batırmak iyi bir fikir olmaz.
Ürüne Gitmek İçin Tıklayın

9. EKEN H9 Aksiyon Kamerası

 
Ürün Fiyatı  38 – 90 Dolar (225 – 532 ₺) (Güncel Kur Değeri Otomatik Hesaplanır) 
Kargo Ücretsiz
Ürün Açıklaması  AliExpress’te en çok satın alınan aksiyon kamerası Eken H9, genel bir Sunplus SPCA6350M işlemci tabanlı kamera, çok sayıda bütçe seviyesi kameralarda kullanılan işlemci.
Ürüne Gitmek İçin Tıklayın

 10. Video Dengeleyici (Gimble)

 
Ürün Fiyatı  140 Dolar (828 ₺) (Güncel Kur Değeri Otomatik Hesaplanır)
Kargo Ücretsiz
Ürün Açıklaması  Günümüzde, muhtemelen kendim de dahil herkes bir video blog yazarı olmak istiyor. Gimbal dengeleyicilerini biliyorsanız, ne kadar pahalı olduklarını bilirsiniz. Bu Zhiyun dengeleyicisinin kendisi için ucuz olarak adlandırılamayacağını belirtmek gerekirse, bahsedilen Gimbal fiyatının kesinlikle yarısından daha az bir fiyattır.
Ürüne Gitmek İçin Tıklayın