Ana sayfa Alışveriş Rehberi Aliexpress En Çok Sipariş Edilen Ürünler 2018 (10 Dolar Altı)

Aliexpress En Çok Sipariş Edilen Ürünler 2018 (10 Dolar Altı)

883
0

Aliexpress alışveriş sitesinde 2018 yılında en çok sipariş edilen ürünlerin çoğu elektronik kategorisinde yer alıyor. Sipariş sayılarına göre 10 dolar altında en çok sipariş edilen 12 ürün listesi;

1Renkli Ateş

Paket halinde satılan bu ürünü ateşe attığınızda ateş rengi gökkuşağının renklerine bürünüyor. Aliexpresste düşük fiyatı ile büyük ilgi görüyor.

Ortalama Fiyat : 5 TL & Ücretsiz Sevkiyat

Aliexpress’te İncele & Satın Al

2QKZ Kulak İçi Kulaklık

2018 yılı Mart yıldönümü satışlarında çok büyük ilgi gören bu kulaklık 11.000’den fazla sipariş almış ve 5 üzerinden 4.8 puan almayı başarmış.

Ortalama Fiyat : 40 TL & Ücretsiz Sevkiyat

Aliexpress’te İncele & Satın Al

3Telefon Tablet Standı

Klasik bir telefon tablet standı. Linkini paylaştığımız ürünün bir çok versiyonu ve bir çok mağazada satıcısı bulunuyor. Tüm mağazalardan alınan geri bildirimlere göre en çok sipariş edilen ürünlerin başında geliyor.

Ortalama Fiyat : 9 TL & Ücretsiz Sevkiyat

Aliexpress’te İncele & Satın Al

4Uzaktan Kontrolleri Led Şeritler

Neredeyse evin her noktasında kullanabileceğiniz uzaktan kumandalı led şeritlerle evinizi ışıl ışıl gösterebilirsiniz. Öyleki bir çok alışveriş sever bu led şeritlerden sipariş verdi ve 2018 yılında en çok sipariş verilen ürün gruplarından biri haline geldi.

Ortalama Fiyat : 30-60 TL & Ücretsiz Sevkiyat

Aliexpress’te İncele & Satın Al

5Akıllı Saatler

Kameralı veya kamerasız bir çok versiyonu ve fiyatına göre değişen özellikleri ile en çok sipariş edilen ürünler arasında akıllı saat grubu var. Linkte paylaştığımız ürünün bir çok versiyonu ve çeşitli fiyatları bulunuyor.

Ortalama Fiyat : 50-200 TL & Ücretsiz Sevkiyat

Aliexpress’te İncele & Satın Al