Ana sayfa Alışveriş Rehberi Yurtdışından Alınabilecek Drone Tavsiyeleri – Alınabilecek Drone’lar

Yurtdışından Alınabilecek Drone Tavsiyeleri – Alınabilecek Drone’lar

1716
0

Son yıllarda büyük raabet gören dronelar bir çok kişi tarafından satın almak için araştırılıyor. Drone tavsiyeleri listesinde Bir drone almadan önce kriterlerinizi belirlemek ve ihtiyacınıza göre alınabilecek droneları belirlemek önemli.

Drone almadan önce ilk olarak bir dronedan neler beklediğiniz önemlidir. Eğer gerçekten kaliteli ve güzel videolar için bir drone istiyorsanız fiyat olarak biraz daha yukarıya doğru çıkmanız gerekiyor. Ancak sadece hava aracı kontrol etmek istiyorsanız bir çok ürün mevcut. Listemiz en uygun fiyatlı ürünlerden daha pahalı ve kalite ürünlere göre sıralanmıştır.

Aliexpress kulaklık tavsiye listesinde aliexpressten en çok sipariş edilen ve en çok beğenilen kulaklıkları listeledik.

Alınabilecek Drone Tavsiyeleri

SYMA X5C

Bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen SYMA markasının X5C modeli bu drone fiyat performans açısından listemizin ilk sırasında yer alıyor. Uçuş menzili, bir çok droneda aranan özellikleri barındırması ve kamerasının bulunması artıları. Ancak bu drone kalite olarak pek iyi olmadığından çarpma ve düşme sonrası çabuk arızalanabiliyor.  2MP kameraya sahip. (Kamera gerçekten çok kötü)

Fiyatı paket içeriğine ve alınan ürün sitesine göre değişiklik gösterebiliriyor.

Aliexpresste boş paket olarak belirtilen, kamerasız versiyonu 157.05 ₺ (27 dolar) olarak belirtilirken kameralı ek ekipman paketli olanı yaklaşık 268 ₺ (45 dolar) olarak belirtiliyor. Ürüne gitmek için tıklayın.

Gearbest sitesinde bu fiyat 146 TL olarak belirtilmiş. Ürüne Gitmek İçin Tıklayın.

Banggood sitesinde ise fiyat biraz daha ucuz ancak paket içeriği daha az. Ürüne gitmek için tıklayın.


XIAOMI Mi Drone 4K

DJI dronelarından sonra en çok tercih edilen drone olan Mi Drone 1080p ve 4K modelleri bulunuyor. DJI dronelarında bulunan tüm özellikleri barındıran bu drone aslında fiyatı açısından profesyonel olarak alınabilecek en iyi dronelardan bir tanesi. GPS, eve geri dönüş, takip, wifi ve bir çok özelliği içinde barındıran Mi Drone ayrıca havada kalma süresiylede bir çok drone içerisinde ön plana çıkıyor.

Ürün Ücreti : Yaklaşık 1700 – 1900 TL arası kur oranına göre değişiklik gösteriyor.

Şuan en ucuz yer Gearbest sitesi olarak görünüyor. Ürüne Gitmek İçin Tıklayın.

Kargo : 204 TL

 

Ayrıca Aksiyon Kamera Tavsiyelerimizede bakabilirsiniz.